KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14303044
nr 1430 3044
Oljemålningar
2 st. M Svinge. Östermalmstorg & Storgatan. Signerade. Olja på pannå, 11x10, yttermått inklusive ram: 20x20 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:15:58
7/11 13:23:57
100 kr
8/11 07:57:49